2011-04-20 12:37: W Klubie Podróżnika Czarna Hańcza
Aż miło popatrzeć jak wielu miłośników wypraw skupia klub podróżnika, który przypomnijmy podczas swoich spotkań proponuje zebranym wyprawę tą bliską jak i daleką. Może czasami te wyprawy skupią się na tzw. podróży palcem po mapie, ale przecież nikt nie zabrania marzyć, i warto taką podróż przeżyć choćby oczami osoby, która podczas danego spotkania prezentuje swoje osobiste doznania z wyprawy.
Tym razem swoją opowieścią z podróży kajakiem po Czarnej Hańczy wszystkich zauroczyła Małgorzata Mycio, która uwielbia przeprawy rzeką, zarówno tą bezpieczną, spokojną, jak i rwącym potokiem.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.