2011-04-20 12:35: Rejonowe eliminacje konkursu recytatorskiego
Podczas tego etapu 56 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego prezentowało się zaledwie pięciu uczestników, którzy wybranym wierszem i prozą próbowali zachwycić komisję konkursową, która przy tak małej liczbie recytatorów poprzeczkę postawiła wysoko i mogła skupić się na szczegółach prezentacji. Zatem przed komisją wystąpili recytatorzy z powiatu bartoszyckiego oraz lidzbarskiego, wyłonieni w poprzednich eliminacjach, którzy podczas tego występu zetknęli się z trudnym zadaniem, by recytacją przekonać do siebie jury, a jednocześnie na tyle zachwycić by ten etap został zauważony.
Jak wspomniała przewodnicząca komisji Irena Telesz, aktorka Teatru Stefana Jaracza w Olsztynie, w tym etapie liczyła się nie ilość uczestników a prezentowana jakość, stąd też dużo czasu można było poświęcić na końcowe uwagi i indywidualne dla większości pierwsze warsztaty. Stworzyła się okazja do wymiany doświadczeń, lub po prostu do zdobycia nowych umiejętności, by daną recytacją widza i słuchacza oczarować a nie odepchnąć.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.