2011-04-14 10:26: Historia widziana okiem uczniów z „żeroma”
W ubiegłą niedzielę w całym kraju powrócono do tematu tragedii katyńskiej, który w tym roku mimo wszystko skupiony był głównie wokół wydarzeń ze Smoleńska.
Kwiecień jest miesiącem pamięci narodowej, to czas powrotu do historii sprzed już 71 lat, ale także do tragicznego wydarzenia sprzed roku, ale oba wydarzenia łączy jedno to samo miejsce tragedii, Katyń. W roku ubiegłym w ramach uroczystych obchodów dnia pamięci żołnierzy pomordowanych w Katyniu w wielu miejscach w kraju sadzono przy szkołach, czy też skwerach, dęby pamięci, jako symbol na lata, a każdy z dębów dotyczył indywidualnego żołnierza. W Bartoszycach tym szczególnym miejscem jest plac zieleni przy LO im.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2011-04-15 12:33, dodał: OBSERWATOR
PIĘKNY SPEKTAKL CHWAŁA UCZNIOM, KTÓRZY POKAZALI KAWAŁAEK HISTORII W SPOSÓB KTÓRY TRAFIŁ DO MŁODYCH LUDZI GRATULACJE NALEŻĄ SIĘ REŻYSEROWI UCZNIOWI LICEUM MARKOWI MAKAREWICZOWI
2011-04-15 13:08, dodał: Witold Darski
Czy spektakl może być powtórzony po południu i odpowiednio nagłośniony przynajmniej na stronie BDK i UM? Byłem zaproszony lecz nie mogłem być z powodu obowiązków służbowych(konieczność wyjazdu).> Przepraszam i chwała za cenną inicjatywę.

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.