2011-04-14 10:15: Profesjonalny balet na scenie BDK
Podczas tego występu brawa należały się wykonawcom, czyli grupie baletowej z Kaliningradu, ale w tym przypadku również naszej młodej szkolnej publiczności, która w fantastyczny sposób doceniła sztukę baletu i właściwie reagowała na poszczególne etapy występu w BDK.
Występ grupy ze Szkoły Baletowej w Kaliningradzie na scenie BDK to owoc rozpoczętej współpracy pomiędzy BDK, jak i Pałacem Młodzieży właśnie w Kaliningradzie. Młode dziewczyny na scenie prezentowały zdolności, jakich od kilku lat uczą się w szkole. Stąd tym bardziej cieszyły się na tak miłe przyjęcie ze strony rówieśników z Polski, zresztą jak same powiedziały nie boją się żadnej publiczności, bo do występów zawsze przygotowane są bardzo starannie, by sztukę unosić ponad wszystko, i swoim występem szybko oczarować widzów.
Tym samym cel został osiągnięty i każdy widz z przyjemnością przyjdzie na kolejne spotkanie z baletem w wykonaniu Arabesek, które nasze miasto odwiedzą już w maju.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.