2011-04-06 22:59: Dzień przedsiębiorczości
To zaledwie jeden dzień pracy podczas codziennej nauki uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a zostawia tak duże wrażenie na przyszłe życie zawodowe. Okazuje się, że organizacja Dnia Przedsiębiorczości, który w tym roku przypadł na dzień 31 marca, to strzał w dziesiątkę, i to zarówno dla uczniów korzystających z takiej formy, jak i dla firm, które przystąpiły do programu i otworzyły się na być może przyszłych pracowników. To przedsięwzięcie wyszło z inicjatywy Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości, i w tym roku odbyła się już ósma edycja.
Dzień przedsiębiorczości dla firm, które zdecydowały się na przyjęcie do pracy na jeden dzień uczniów szkół ponadgimnazjalnych tak naprawdę nie zmienia harmonogramu zadań, natomiast inaczej rzecz się ma wobec uczniów korzystających z tej formy poznania być może przyszłego miejsca pracy.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.