2011-04-06 22:50: Walka o finał naszych siatkarek nadal trwa
Kategoria młodziczek w lidze wojewódzkiej w piłce siatkowej dziewcząt jest silnie obsadzona przez bartoszycką reprezentację, co potwierdza fakt zdobycia przez drużynę z Gimnazjum nr 2 II miejsca podczas rozegranego w Bartoszycach trzeciego turnieju finałowego.
Na parkiecie hali gimnastycznej SP nr 7 spotkały się trzy silne drużyny w piłce siatkowej dziewcząt. Oprócz bartoszyckiej reprezentacji udział w turnieju wzięły drużyny z Elbląga i Iławy. Cel był jeden zwycięstwo, które pozwala na przejście do najwyższych finałów, i tego niestety nie udało się osiągnąć bartoszyckiej drużynie, która ostatecznie zajęła II miejsce.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.