2011-03-09 21:22: Kickboxing na szerszą skalę w Bartoszycach
Bartoszycki zespół Kickboxingu Nokaut to grupa zawodników, która co raz lepiej rokuje w tej dyscyplinie sportowej, stąd też co raz więcej relacji z ich udziału w różnych turniejach i co raz więcej osiągnięć na koncie. Jednak tym razem nasi zawodnicy byli gospodarzami po raz pierwszy w Bartoszycach przeprowadzonych pod okiem sędziów eliminacji do Mistrzostw Polski w Kickboxingu Seniorów w formule Light Contact.
Do Bartoszyc zawitały reprezentacje kilku klubów Polski Północnej, w tym z Elbląga, Legionowa, Działdowa, Szczecinka, i oczywiście swoją reprezentację wystawiła Bartoszycka Szkoła Teakwondo oraz Klub Nokaut. Mimo godzinnego opóźnienia z racji oczekiwania na przyjazd wszystkich zgłoszonych do eliminacji zawodników, trybuny wyjątkowo nie były przepełnione, na szczęście reprezentacje wiedzą jak dopingować swoich na macie i dało się wyczuć sportową adrenalinę.
Kilkugodzinne eliminacje dobrze zakończyło trzech zawodników z klubu organizatorów czyli klubu Nokaut.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.