2011-02-23 12:03: IV Memoriał Władysława Gątkiewicza i Piotra Chomicza
Przy mało sprzyjającej pogodzie dla kibiców ze względu na niską zimową temperaturę, ale bez znaczenia dla zawodników odbył się IV Memoriał Władysława Gątkiewicza i Piotra Chomicza na stadionie miejskim w Bartoszycach. Udział w rozgrywkach piłki nożnej wzięły cztery drużyny, z Bartoszyc, Sępopola, Korsz i Kętrzyna.To sportowe spotkanie ma duże znaczenie dla fanów, ale głównie zawodników drużyn piłkarskich, wychowanków wspomnianych patronów memoriału.
Memoriał rozpoczął się tak naprawdę dzień wcześniej mszą świętą w kościele pw. Jana Chrzciciela podczas której zebrani modlili się w intencji zmarłych trenerów Władysława Gątkiewicza i Piotra Chomicza, trenerów którzy byli wieloletnimi działaczami w klubie Victorii, którzy wychowali wielu dobrych zawodników w piłce nożnej, ale msza odprawiona została także w intencji wszystkich zawodników.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.