2011-02-16 11:45: Delegacja powiatu kołomyjskiego z trzydniową wizytą
Bartoszyckie przedsiębiorstwa były celem wizyty delegacji powiatu kołomyjskiego z Ukrainy, którzy podczas trzydniowej wizyty odbyli spotkania z właścicielami zakładów pracy, a jednocześnie także władzami samorządowymi czy też na szczeblu wojewódzkim.
Współpraca, która od kilku już lat dobrze układa się pomiędzy powiatem bartoszyckim, a powiatem kołomyja na Ukrainie ma na celu zgłębianie dobrych praktyk, i to dotyczy każdego obszaru gospodarki. Stąd też odbywają się cykliczne spotkania i to nie tylko te dotyczące oficjalnych uroczystości, ale przede wszystkim te, które wnoszą ciekawe rozwiązania możliwe do realizacji na własnym terenie. Ostatnia wizyta, choć krótka, pozwoliła delegacji poznać nasz powiat od strony prowadzonych działalności gospodarczych, co było głównym celem tej wizyty.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.