2011-02-16 11:31: Walentynki z udziałem bartoszyczan tym razem przy fontannie
Pierwsze oznaki zakochania odkrywamy zwykle jeszcze w przedszkolu, a potem sukcesywnie wraz z latami młodzieńczymi miłość nabiera większego znaczenia, i dwa najważniejsze słowa wypowiadane są wówczas zdecydowanie rzadziej. Chociaż jest taki dzień w roku zwany walentynkami, gdzie na szczęście o miłości mówi się częściej i bez skrępowania okazujemy sobie gorące uczucia.
Zdania na temat walentynek są podzielone, jedni wychodzą z założenia, że to święto nie pochodzi z naszej tradycji i nastawione jest na komercję zatem nie należy się z nim utożsamiać, inni natomiast, że to święto w czasie zimy wielu osobom uzmysławia jak ważna w życiu człowieka jest miłość i bliskość drugiej osoby. Choć dzień ten został zapożyczony to jednak większość z przymrużeniem oka czeka na ten jedyny dzień w roku gdzie okazywanie uczuć bliskiej sercu osobie jest o wiele łatwiejsze, a dwa najważniejsze słowa mogą być wypowiadane bez końca.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.