2011-01-18 16:03: Poloneza odtańczyli maturzyści z LO przy ZSP nr 2
Taki żywy obraz na długo pozostaje w pamięci, bowiem tegoroczni maturzyści z LO przy ZSP nr 2 im. E. Orzeszkowej, codzienne szkolne stroje zamienili na bardzo eleganckie suknie i garnitury, zatem zdziwienie było przeogromne na widok tylu metamorfoz jednego wieczoru.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2011-01-18 18:35, dodał: Mateusz
fanstastyczna studniówka, bo świetna szkoła
2011-01-18 20:20, dodał: Izydor
Szkoda,że taka krótka. powinna trwac ze 2 tygodnie xD. ogólnie zajedwabista ! ! !
2011-01-19 21:57, dodał: han
W opisie tej studniówki brakuje tylko, że to wszystko odbyło się za górami i lasami...., bo bardziej niezrozumiale już chyba nie można. Bajkopisarze nie tylko na forum widzę siedzą.

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.