2008-08-05 19:39: Kolejny sukces Magdaleny Figat
Magdalena Figat reprezentująca MDK UKS ,,Jedynka" Bartoszyce , uczennica LO im. Stefana Żeromskiego została wicemistrzynią Polski Juniorek Młodszych w biegu na dystansie 800m. Mistrzostwa odbyły się w dniach 25-27 lipca w Bydgoszczy, podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Naszą zawodniczkę wyprzedziła jedynie Sandra Czerwińska z "Promienia" Kowalewo Pomorskie, zaś na podium o stopień niższy od Magdy stanęła Wioletta Wróblewska z UKS Opole.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2008-08-06 14:16, dodał: Bartoszycka Szkoła Taekwon-do
Wielkie gratulacje dla teamu Figatów!Tak trzymać!

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.