2008-01-08 17:46: Nowa komunikacja miejska.
Wraz z nowym rokiem na przystankach komunikacji miejskiej zatrzymują się autobusy firmy Delux, która właśnie od 2 stycznia świadczy usługi transportowe.
Do tej pory usługi komunikacji miejskiej świadczyła firma Bartko. Miasto za te usługi z budżetu płaciło 600 tys. zł.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2008-01-10 14:46, dodał: MIESZKANKA BARTOSZYC
JESTEM MIESZKANKĄ UL. PIŁSUDSKIEGO, NIESTETY Z MOJEGO OSIEDLA PO GODZ. 13.23 NIKT NIE WYJEDZIE KORZYSTAJĄC Z KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ, BO PO PROSTU TAKA PO TEJ GODZINIE NIE KURSUJE. JEST WIELE OSÓB STARSZYCH, KTÓRE NIE MAJĄ SAMOCHODU A MUSZĄ DOJŚĆ DO SZPITALA LUB NAWET ZAŁATWIĆ SWOJE SPRAWY W URZĘDACH LUB NAWET ODWIEDZIĆ KOGOŚ.
2008-01-11 21:34, dodał: Mieszkaniec
Mieszkanka ul. Szymanowskiego od początku miesiąca wszyscy krutukują Firmę Delux uważam ,że wszystko sie ułoży wszelkie uwagi powinno sie zgłaszać do Firmy i myślę ,że właściciele firmy wezną krytykę klientów pod uwagę. Druga sprawa autobusy kursujące co 10 minut to to z ekonomicznego punktu kompletna bzdura uważam , że kursy co 30 minut są w porządku. Pozdrawia,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.