2007-11-06 16:25: „Żniwowisko – wiersze wybrane” - nowy tomik poezji Jerzego Sałaty
„Żniwowisko – wiersze wybrane” to tytuł kolejnego już tomiku naszego bartoszyckiego poety Jerzego Sałaty, przypomnijmy jednego z czterech założycieli Bartoszyckiej Grupy Literackiej „Barcja”.
Jerzy Sałata ma teraz na koncie aż 7 tomików wierszy, w tym: Zboża urodziwe, środek świata, Z opłotków wsi, stąd widać małe miasteczko, potrzebne światu, teraz i zawsze, oraz najmłodszy tomik Żniwowiska. Jerzy Sałata jest znany w kręgu poetyckim, nie tylko tym lokalnym.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.