2007-08-22 20:43: Burza w powiecie bartoszyckim
We wtorek 20 sierpnia około godziny 16.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania zaczęły napływać masowo informacje z terenu powiatu, że na wskutek silnie wiejących wiatrów oraz burz doszło do licznych przewróceń drzew oraz konarów. Najwięcej powalonych drzew zanotowano na drodze nr 51 - Lidzbark Warmiński - Bezledy, w rejonie Sątop Samulewa, Sokolicy, Dzietrzychowa, Lwowca, Witek, Solna i Kromarek.
W sumie zanotowano ponad 30 interwencji w głównej mierze dotyczyły one wiatrołomów drzew, które przewrócone zostały na jezdnię tarasując przejazd.
Działania strażaków polegały na pocięciu drzew i usunięciu ich z jezdni.
Ok.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.