2007-07-12 15:14: Pracowity weekend na granicy
W miniony weekend funkcjonariusze Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej mieli pełne ręce roboty. Tylko w sobotę w Placówkach SG w Bezledach i Braniewie udaremniono przemyt 54 200 sztuk papierosów o wartości 15.000 zł.
Po raz kolejny funkcjonariusze Straży Granicznej udowodnili, że nic nie uda się przed nimi ukryć. Papierosy ukryte były w przestrzeniach konstrukcyjnych samochodów, w progach, nadkolach, drzwiach, ale także w miejscach specjalnie do tego przygotowanych w tylnej kanapie, obudowie na filtr powietrza i desce rozdzielczej.
Pierwsze papierosy na przejściu granicznym w Bezledach ujawniono w nocy z piątku na sobotę.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2007-07-13 21:57, dodał: yyy
ale news ja cie nie pierdykam!!! Myślałem żę przez granice nie przemycają.....?
2007-07-16 20:49, dodał: almark
To jest tylko granica przemytnicza przecież i tak nie jeżdżą tam turyści my jako mieszkańcy Bartoszyc mamy blisko nad morze ,ale nie przez tą granice na ,której normalny turysta jest podejrzewany jako przemytnik i po jednej stronie granicy i po drugiej.no i jeszcze oczekiwanie na przejazd po 24 lub 48 godz. Co no to władze miasta Bartoszyc po co te spotkania z władzami Bagriatonowska. Kompromitacja
2007-07-17 09:17, dodał: Słuchacz
Puknij się w łeb. Co mogą zrobic władze miasta w kwestii usprawnien przekraczania granicy. To jest wylaczna kompetencja wladz panstwowych szczebla centralnego.
2007-07-17 11:32, dodał: kaska
Almark, piszesz ciekawe rzeczy. zgadzam sie z Tobą w pełni! to skandal, ze mając morze pod nosem, nie można z tego w pełni korzystać. ile najdłużej stałeś w kolejce. mi sie zdarzyło stać nawet 72 h. ciekawa jestem czy władze zamierzają coś z tym zrobić?????

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.