2007-07-10 17:15: Rajd rowerowy
Prawie dwadzieścia osób wzięło udział w rajdzie rowerowym, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Feniks i parafię świętego brata Alberta Chmielowskiego w Bartoszycach. Uczestnicy imprezy, która rozpoczęła się 3 czerwca, podróżowali po najciekawszych zakątkach gminy Górowo Iławeckie. Mimo niesprzyjającej pogody, młodym uczestnikom rajdu dopisywały humory. Czekał na nich bowiem interesujący program imprezy.
Odjeżdżających z Bartoszyc rajdowiczów pobłogosławił ksiądz Władysław Hnatczuk, proboszcz parafii świętego barta Alberta, która była współorganizatorem imprezy.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.