: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
grzejniki na klatkach schodowych
12022-04-10 07:29

autor: lokator, dodał 2022-04-10 00:29komentuj

Zwraca sie z prosba o wyjasniei mi dlaczego zostaly powykrecan zawory w grzjnikach na klatkavh schodowych .Zglaszajac pani zarzadzyni a takim stanie powiedzila,ze zawoy zostaly skradzion i spoldzielna znalazla hogos kto dorobi te zaory trzeba czekac 2 tygonie i nic ,jak sie okazalo to w kilku budynkach tez wykrecono zawory.Czyzby to polecenie bylo od spoldzielni ,jesli tak to dlaczego my z patru mamy mic ciagle zimnno.

autor: Darek, dodał 2022-04-10 07:29komentuj

> O 00:29, dnia 2022-04-10 lokator napisał(-a):
> Zwraca sie z prosba o wyjasniei mi dlaczego zostaly powykrecan zawory w grzjnikach na klatkavh schodowych .Zglaszajac pani zarzadzyni a takim stanie powiedzila,ze zawoy zostaly skradzion i spoldzielna znalazla hogos kto dorobi te zaory trzeba czekac 2 tygonie i nic ,jak sie okazalo to w kilku budynkach tez wykrecono zawory.Czyzby to polecenie bylo od spoldzielni ,jesli tak to dlaczego my z patru mamy mic ciagle zimnno.
Cpś za coś. Ty na parterze masz odrobinę chłodniej niż Ci z IV pietra ale za to nie musisz tak wysoko po kilka razy dziennie sie wspinać. Rozważ zamiane .


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.