: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
Pan Petrykowski
1142022-04-06 19:05

przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

autor: dziadek, dodał 2022-04-05 20:46komentuj

:-) Koko - Nie muszę pytać, doskonale wiem za co mi dziękowano. W ostatnim ćwierćwieczu dość dużo udzielałem się społecznie w różnych organizacjach i otrzymywałem za to podziękowania słowne, pisemne, dyplomy itp., m.in.: wolontariusza roku (z nominacji dwóch stowarzyszeń i dwóch związków), które ( w różnych latach) wręczał mi, poprzedni i obecny, Burmistrz. Zgłoś się do jakiegoś stowarzyszenia, związku, DD, SOS-W, DPS....zaoferuj bezinteresowną pomoc, wywiąż się z tego, a zapewniam Cię - podziękują ładnie, zgłoszą do wyróżnienia i otrzymasz z rąk Burmistrz czy Starosty -"wolontariusza roku". Zrozumiesz za co jest to wyróżnienie i zmienisz zdanie. Pozdrawiam i namawiam do pracy społecznej :-)

autor: Koko, dodał 2022-04-05 22:02komentuj

> O 20:46, dnia 2022-04-05 dziadek napisał(-a):
> :-) Koko - Nie muszę pytać, doskonale wiem za co mi dziękowano. W ostatnim ćwierćwieczu dość dużo udzielałem się społecznie w różnych organizacjach i otrzymywałem za to podziękowania słowne, pisemne, dyplomy itp., m.in.: wolontariusza roku (z nominacji dwóch stowarzyszeń i dwóch związków), które ( w różnych latach) wręczał mi, poprzedni i obecny, Burmistrz. Zgłoś się do jakiegoś stowarzyszenia, związku, DD, SOS-W, DPS....zaoferuj bezinteresowną pomoc, wywiąż się z tego, a zapewniam Cię - podziękują ładnie, zgłoszą do wyróżnienia i otrzymasz z rąk Burmistrz czy Starosty -"wolontariusza roku". Zrozumiesz za co jest to wyróżnienie i zmienisz zdanie. Pozdrawiam i namawiam do pracy społecznej :-)
Proszę podaj choć jeden swój przykład za, który jesteś taki dumny. A co do mnie to jesteś w błędzie. Między nami jest taka różnica, że Ja wiem, a Ty się kombinujesz. Jak widzę to słowo wolontariusz dla każdego z nas znaczy co innego. Jedni wystawiają pierś, a inni pomagają.

autor: refleksja, dodał 2022-04-06 10:13komentuj

> O 22:02, dnia 2022-04-05 Koko napisał(-a):
> > O 20:46, dnia 2022-04-05 dziadek napisał(-a):
> > :-) Koko - Nie muszę pytać, doskonale wiem za co mi dziękowano. W ostatnim ćwierćwieczu dość dużo udzielałem się społecznie w różnych organizacjach i otrzymywałem za to podziękowania słowne, pisemne, dyplomy itp., m.in.: wolontariusza roku (z nominacji dwóch stowarzyszeń i dwóch związków), które ( w różnych latach) wręczał mi, poprzedni i obecny, Burmistrz. Zgłoś się do jakiegoś stowarzyszenia, związku, DD, SOS-W, DPS....zaoferuj bezinteresowną pomoc, wywiąż się z tego, a zapewniam Cię - podziękują ładnie, zgłoszą do wyróżnienia i otrzymasz z rąk Burmistrz czy Starosty -"wolontariusza roku". Zrozumiesz za co jest to wyróżnienie i zmienisz zdanie. Pozdrawiam i namawiam do pracy społecznej :-)
> Proszę podaj choć jeden swój przykład za, który jesteś taki dumny. A co do mnie to jesteś w błędzie. Między nami jest taka różnica, że Ja wiem, a Ty się kombinujesz. Jak widzę to słowo wolontariusz dla każdego z nas znaczy co innego. Jedni wystawiają pierś, a inni pomagają.

Większość kieruje się taką definicja jak tu https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolontariat - jest tam też o nagradzaniu wolontariuszy ;) A ogólnie to nie rozumiem Koko o co kruszysz kopie. W każdej dziedzinie życia ktoś jest za cos nagradzany i tu nie chodzi o wystawianie piersi, ale docenienie/dostrzeżenie przez innych, tych którzy dają z siebie trochę więcej i dzięki nim świat jest lepszy.

autor: dziadek, dodał 2022-04-06 14:26komentuj

:-) Koko, po pierwsze - chyba nie bardzo rozumiesz co napisałem, po drugie - z tego co napisałeś można wnioskować, że to raczej Ty nie kumasz idei wolontariatu i mimo nadstawionej piersi nie zostałeś zauważony, za co masz żal do całego świata :-) Wracając do wątku, jeszcze raz - Burmistrz, Starosta, Wójt, Sołtys...tylko wręczają, nominują różne organizacje. Tyle w temacie, na dalszą dyskusję - szkoda czasu i atłasu. Pozdrawiam - do miłego :-)

autor: Koko , dodał 2022-04-06 19:05komentuj

> O 14:26, dnia 2022-04-06 dziadek napisał(-a):
> :-) Koko, po pierwsze - chyba nie bardzo rozumiesz co napisałem, po drugie - z tego co napisałeś można wnioskować, że to raczej Ty nie kumasz idei wolontariatu i mimo nadstawionej piersi nie zostałeś zauważony, za co masz żal do całego świata :-) Wracając do wątku, jeszcze raz - Burmistrz, Starosta, Wójt, Sołtys...tylko wręczają, nominują różne organizacje. Tyle w temacie, na dalszą dyskusję - szkoda czasu i atłasu. Pozdrawiam - do miłego :-)
Na prawdę ciężko się z wami dyskutuje, podam tylko jeden przykład i pytanie czy Ci, którzy z odruchu serca ruszyli pomagać np. uchodźcom to należą do jakichś stowarzyszeń lub organizacji? Z doświadczenia kilkudziesięciu lat wiem ilu takich serduszek jest i o nich Ja piszę. Dlatego chciałbym aby po nich sięgnąć, a nie iść na skróty, kogoś wystawią i rąsia buśka klapa goździk. Ps. proszę napisz za co Cię tak nagradzali.

przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.