2007-05-14 19:30: Dzień Strażaka
Międzynarodowy Dzień Strażaka przypada na 4 maja, w dniu św. Floriana, jednak główne obchody czyli uroczysta msza święta w kościele farnym oraz akademia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyły się w piątek 11 maja.
Główne uroczystości Dnia Strażaka rozpoczęły się mszą świętą w inetncji strażaków. Następnie w siedzibie KPPSP rozpoczęła się uroczysta akademia w której udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych oraz zaproszeni goście.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.