2007-05-14 19:25: Finał Konkursu Ekologicznego
Finał III edycji konkursu ekologicznego pod nazwą "Edukacja ekologiczna, podstawą poprawy stanu środowiska" odbył się w piątek 11 maja w Młodzieżowym Domu Kultury. Przypomnijmy, że celem tego konkursu jest stałe podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży, a tym samym tworzenie trwałych nawyków i zachowań ekologicznego stylu życia w domu, szkole czy najbliższym otoczeniu.
III Powiatowy Konkurs ekologiczny jak i dwa poprzednie organizowany był przez Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Bartoszycach i został ogłoszony na początku roku szkolnego 2006/2007. Do konkursu przystąpiło 8 szkół podstawowych, w tym z miasta Bartoszyce 3 oraz z terenu powiatu 5 szkół.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.