2007-05-14 19:15: Zawody Strzeleckie
Zawody strzeleckie z broni pneumatycznej o Puchar Burmistrza z okazji "Dnia Zwycięstwa" odbyły się na terenach wokół Pensjonatu Galiny w środę 9 maja. W zawodach udział wzięli przedstawiciele organów samorządowych, nauczyciele a także przedstawiciele lokalnych mediów, w tym reprezentanci naszej telewizji.
Celem zawodów było uczczenie 62 rocznicy Dnia Zwycięstwa, popularyzacja strzelectwa sportowego, wyłonienie najlepszych strzelców, oraz integracja środowiska. W czasie zawodów odbyło się współzawodnictwo indywidualne i zespołowe w 4 kategoriach: strzelanie z karabinka i pistoletu pneumatycznego w postawie stojącej, strzelanie do opadającego celu w postawie klęczącej, oraz do ruchomej tarczy.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.