2007-05-08 17:08: MATURY'2007
Ponad 460 tysięcy maturzystów w całym kraju, a około 800 uczniów w powiecie bartoszyckim w piątek 4 maja stanęło oko w oko z egzaminem dojrzałości. Matura rozpoczęła się od tematów z języka polskiego.
Zakwitły kasztany i rozpoczęły się matury. Egzaminy pisemne począwszy od 4 maja zakończą się 23 maja egzaminem z języka mniejszości narodowych bądź fizyką, ale po drodze odbędą się między innymi egzaminy z języka angielskiego, wiedzy o społeczeństwie, języka niemieckiego, geografii, biologii, matematyki, języka rosyjskiego, chemii, historii, fizyki i astronomii, języka francuskiego czy też informatyki.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.