2007-02-12 17:13: Ognisty Ratownik - Gorąca Krew
Uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego programu Strażacy w Honorowym Krwiodawstwie "Ognisty Ratownik-Gorąca Krew" odbyło się w piątek 9 lutego w sali MOPS. W trakcie uroczystego podsumowania programu wręczono między innymi odznaczenie Honorowy Dawca Krwi Zasłużony dla Zdrowia Narodu Panu Andrzejowi Siarkowskiemu, prezesowi Honorowych Dawców Krwi, który oddał ponad 45 litrów krwi. Odznaczenie nadane zostało przez Ministra Zdrowia decyzją z dnia 21 listopada roku ubiegłego.
dodał: Krzysiek,
2007-02-18 19:41, dodał: Bartoszyczanin
Bardzo wspaniała i humanitarna idea i gratuluję naszym strażakom tak wielkiego sukcesu życząc im powodzenia w kazdej akcji w jakiej biorą udział,a są wszędzie ratując życie.Gratuluję też Panu Andrzejowi tak pięknego odznaczenia należy się to jemu za taką pracę na żecz innych a tyle krwi uratowało wielu z nas życie.śłyszy się ile wspaniałych akcji organizuje i miałem okazję też oddać w takim ambulansie krew .Jest wspaniałym człowiekiem i gratuluję jemu i zarządowi klubu w Bartoszycach za to co robią Dziękuję

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.