2006-12-11 11:39: Dzień Wolontariusza
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza na stałe zapisał się w kalendarzu bartoszyckich wydarzeń. Uroczysta gala odbyła się we wtorek 5 grudnia w Bartoszyckim Domu Kultury. Z tej okazji Burmistrz Miasta Bartoszyce wyróżnił najaktywniejsze osoby działające na rzecz mieszkańców naszego miasta i powiatu.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2006-12-12 21:43, dodał: słuchacz2
Dobre, niektórzy z wymienionych wogóle nie powinny tu być, wolontariat za pieniądze.... Ja bym sie wstydziła na miejscu tych, którzy uważją sie za wolontariuszy, a biora kasę.

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.