Przygotowania do premiery trwały zaledwie tydzień, a były koń...">
2005-02-21 20:26: Warsztaty Sceny 07
W niedzielę 20 lutego w BDK swoją premierę miała sztuka "Kopciuszek", w dość niecodziennej reżyserii, a przede wszystkim obsadzie.
Przygotowania do premiery trwały zaledwie tydzień, a były końcowym efektem prowadzonych w BDK zimowych warsztatów teatralnych, w których uczestniczyły dzieci z bartoszyckich szkól podstawowych i szkół z terenu gminy Bartoszyce. W tak krótkim czasie instruktorzy teatru Scena 07 działającego przy Komendzie Głównej Policji w Warszawie przygotowali aktorów - dzieci z miejscowych i okolicznych szkól podstawowych, których wybrano spośród ponad setki kandydatów.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.