2005-02-21 20:23: Protest na granicy
W piątek 18 lutego na przejściu granicznym w Bezledach doszło do protestu podróżnych, często przekraczających granicę w tym miejscu. W piątek wieczorem grupa 30-50 osób zebrała się na drodze dojazdowej do przejścia granicznego w Bezledach, otwarcie zbuntowali się przeciwko celnikom. Skarżą się na drobiazgowe kontrole i wielogodzinne stanie w kolejce na wjazd do Polski. Kolo protestujących zrobiło się gęsto od policjantów.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2005-02-23 12:09, dodał: Piecia
Oczywiście najlepiej by było gdyby wogle nie było kontroli granicznej.
2005-02-25 18:02, dodał: Gural
To chyba jakies kpiny? Przemytnicy protestuja bo nie moga przemycac. To tak jakby zlodzieje zaczeli protestowac ze nie moga krasc. Tylko wstyd i nieslawa dla Bartoszyc.

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.