2006-04-11 16:11: Puchar Polski w Podnoszeniu Ciężarów Kobiet w Bartoszycach - 3 czerwca 2006r. !
W czwartek, 6 kwietnia w Urzędzie Miasta doszło do spotkania na temat organizacji drużynowego pucharu Polski w Podnoszeniu Ciężarów Kobiet.
W spotkaniu uczestniczył burmistrz Bartoszyc Krzysztof Nałęcz, Sławomir Kirkuć prezes klubu sportowego Siła Bartoszyce, Konrad Kruger prezes Warmińsko - Mazurskiego Okręgowego Związku Podnoszenia Ciężarów i jednocześnie członek zarządu Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, Zygmunt Smalcerz mistrz olimpijski z 1972 roku i zarazem szef wyszkolenia Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów oraz Stanisław Wyszomirski szef komisji sędziów przy Polskim Związku Podnoszenia Ciężarów.
Była to robocza wizyta na temat organizacji drużynowego pucharu Polski w Podnoszeniu Ciężarów Kobiet, które odbędą się w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Traugutta, w dniu 3 czerwca (w trakcie trwania Dni Bartoszyc).  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.