2006-04-03 15:39: Rok po śmierci papieża
W niedzielę 2 kwietnia w rok po śmierci papieża Polaka Jana Pawła II ponownie się zatrzymaliśmy i w modlitwie wyrażaliśmy żal po stracie tak bliskiego nam człowieka a jednocześnie wzniecaliśmy nadzieję na szybką beatyfikację Jana Pawła II.
Jak w każdą niedzielę zgodnie z porządkiem odbyły się uroczyste msze święte, ale tym razem w większości poświęcone były one Janowi Pawłowi II. Tuż po wieczornej mszy o godzinie 18 w kościele farnym rozpoczęło się czuwanie wiernych, modlitwy i śpiew. Nie brakowało zadumy, łez, ale i tych w myślach radosnych wspomnień.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2006-04-05 09:55, dodał: słuchacz Radia
Warto wspomnieć o dobrej wspomnieniowej audycji o naszym Papieżu w Radiu Bartoszyce w dniu 02.04.2006!!!

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.