2006-03-27 20:40: Miss Ziemi Bartoszyckiej 2006
W sobotę, 25 marca w sali widowiskowej Ośrodka Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku odbyła się Finałowa gala konkursu Miss Ziemi Bartoszyckiej 2006. Gala przygotowana na bardzo wysokim poziomie w sali Ośrodka Kultury w Bisztynku skupiła dużą grupę publiczności, i to zarówno damskiej jak i męskiej. Kandydatki zaprezentowały się w kilku odsłonach, w tym stroje wieczorowe własnego projektu, nie zabrakło większych odsłon ciała i dziewczęta pokazały się publiczności w strojach kąpielowych.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2006-03-27 21:44, dodał: ktosiek
Muzyczną gwiazdą wieczoru był Roberto Zucaro.. hehe, zbieznosc z ZUCCHERO oczywiscie przypadkowa ;)
2006-03-31 09:59, dodał: AnJa
Hej. Witam wszystkich. Ja osobiście byłam na tych wyborach i było super.Cieszy mnie to, że wygrała dziewczyna z Bezled.BEZLEDY GÓRĄ!!! Szczerze powiedziawszy stawiałam na inną kandydatkę,nie zdradzę którą,ale znalazła sie ONA w finałowej trójce i to mnie cieszy.Dodam taką ciekawostkę,że dziewczyny z Kaliningradu były super,ale pomyliły chyba imprezy.Pasowałyby raczej jako striptizerki, (nienajgorszej klasy zresztą),ale po uprzedniej zmianie garderobianej.Resztę sami zobaczycie i ocenicie. POZDRAWIAM GORĄCO!!!

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.