w czwartek 23 lutego o godz. 18-tej, tym razem będzie nieco więcej medycyny. Główny temat programu to cukrzyca, wyjaśnimy jaką jest chorobą, jak s...">
2006-02-23 09:18: "Kto pyta... nie błądzi!"
Zapraszam na program "Kto pyta.... nie błądzi" w czwartek 23 lutego o godz. 18-tej, tym razem będzie nieco więcej medycyny. Główny temat programu to cukrzyca, wyjaśnimy jaką jest chorobą, jak się jej ustrzec lub jak sobie z nią radzić. Strach odczuwamy przede wszystkim przed nieznanym, a więc im więcej będziemy wiedzieli choćby na temat cukrzycy, tym mniej będziemy się obawiać.
dodał: Jerzy,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.