2006-01-24 14:02: Siarczyste mrozy dają się we znaki
To już nie są żarty - niskie temperatury, które utrzymują się u nas od kilku dni, coraz bardziej utrudniają nam życie. Niestety prognozy meteorologów się sprawdziły - nad Polskę nadciągnęło bardzo mroźne i suche powietrze arktyczne z północnego wschodu.
Z powodu mrozów cieszą się chyba tylko dzieci, które w niektórych rejonach powiatu nie muszą iść do zamkniętych szkół. Reszta na razie musi się przyzwyczaić do tak niskich temperatur i nauczyć z nimi żyć.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.