2006-01-17 16:44: Małanka'2006
W sobotę, 14 stycznia w restauracji Zacisze Nowy Rok radośnie witali bartoszyczanie narodowości ukraińskiej. Dwa tygodnie po sylwestrze, organizowane są "małanki", czyli ukraińskie noworoczne zabawy. Nazwa imprezy pochodzi od Melanii, której imieniny obchodzimy właśnie w tym dniu, w którym przypada Nowy Rok według kalendarza juliańskiego.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2006-10-13 18:58, dodał: Maria
jest to najlepsza restauracja w Bartoszycach polecam ją ! nie jest droga ,a za to luksusowo ! naprawdę warto odwiedzić restauracje Zacisze . Dobre jedzenie , oraz obsługa. Polecam !

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.