2006-01-03 10:34: Pożar warszatów ZSM przy ul. Bema
W noc sylwestrową większość się bawiła na różnych organizowanych imprezach, niestety Nowego Roku wesoło nie przywitali strażacy, bowiem mieli pełne ręce roboty.
20 minut po północy bartoszycka straż pożarna została poinformowana o pożarze budynków na terenie byłych warsztatów Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. Bema.
W gaszeniu pożaru brało łącznie udział 8 jednostek straży pożarnej, w tym 3 jednostki z PSP Bartoszyce, OSP Bezledy, OSP Galiny, OSP Wojciechy oraz jednostka z Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej.
Straty wstępnie szacowane są na ok.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2006-01-08 19:24, dodał: bartek
Strasznie się paliło , bylem przy tym i wszystko z okna widzialem siedzieliśmy z kolegami i usłyszeliśmy chuk i już dalej sami wiecie .
2006-01-09 02:04, dodał: ktosiek
chyba HUK ;)
2006-01-11 23:30, dodał: severyn
Przecież wiadomo ze to właściciel podpalił. Niech teraz odbuduje tak jak było i niech nie nie gada ze nie, przecież nie mógł tego rozebrać to podpalił każdy to wie ze to Jego sprawka. Juz dawno o tym mówił ze to podpali
2006-01-14 22:11, dodał: KDS
Siema wiadomo ze same sie nie spaliły jeden to jeszcze jeszcze ale dwa ;/ kurde niech teraz odbuduje tak jak było i zobaczymy co on na to :) hehe Pozdro dla Bonda :)

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.