2006-01-03 10:11: Bale Sylwestrowe
Noc Sylwestrowa, to oczywiście spotkania towarzyskie w większym gronie na Pl. Bohaterów Westerplatte, na domowych prywatkach, ale przede wszystkim uroczyste bale na 100 i więcej par.
W tym roku żeby uczestniczyć w typowo sylwestrowym balu trzeba było o rezerwację zadbać najpóźniej w połowie listopada. Wybór miejsc był szeroki, bowiem każda restauracja w Bartoszycach była przygotowana na minimum 70 par, do tego dochodziły imprezy dyskotekowe, otwarte dla każdego, samego czy w parze.
Cena tegorocznych bali kształtowała się się od 200 do 350 zł.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.