2005-12-05 14:36: III Mistrzostwa Powiatu Bartoszyckiego Radnych w Halowej Piłce Nożnej
W sobotę 3 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 7 rozegrane zostały III Mistrzostwa Powiatu Bartoszyckiego Radnych w Halowej Piłce Nożnej.
Organizatorem imprezy był tradycyjnie Urząd Miasta Bartoszyce, Wydział Organizacyjno - Administarcyjny oraz Polski Komitet Pomocy Społecznej. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Bartoszyce Krzysztof Nałęcz. Swoja obecnością zaszczycili także poseł na Sejm RP Adam Ołdakowski, starosta powiatu bartoszyckiego Jerzy Frątczak, oraz wójt gminy Bartoszyce Zbigniew Ciechomski oraz grono lokalnych biznesmenów, którzy wspomogli w zbieraniu funduszy na pomoc w leczeniu 11-letniego Bogusia Krasowskiego z Bartoszyc, który był z całą rodziną gościem honorowym mistrzostw.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.