2005-11-27 16:33: Powiatowy Przegląd Poezji i Pieśni Strajkowej oraz Solidarnościowej
26 listopada 2005 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Bartoszycach odbył się Powiatowy Przegląd Poezji i Pieśni Strajkowej oraz Solidarnościowej. Udział w nim wzięly 4 szkoły oraz jedna placówka oświatowo- wychowawcza.
Komisja w składzie :
MACIEJ PIETRZYK - przewodniczący - bard solidarności, wykonawca pieśni strajkowej i solidarnościowej, autor i kompozytor wielu utworów muzycznych, aktor polskiej sceny teatralnej i filmowej
MARIA MILEWSKA - przewodnicząca Rady Powiatu
KRZYSZTOF KARÓLEWSKI - dyrektor Powiatowego Zespołu Administracyjnego Oświaty w Bartoszycach
WITOLD DARSKI - przewodniczący Oddziału Zarządu Regionu Warmińsko-Mazurskiego NSZZ Solidarność,
po przesłuchaniu wykonawców przyznała następujące nagrody i wyróznienia:

KATEGORIA WIERSZ:
I miejsce - ALEKSANDRA CHARZYŃSKA - Gimnazjum nr 1 Bartoszyce
I miejsce - MAGDALENA WITKOWSKA - LO im.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2007-03-16 22:42, dodał: ktosik
Bezledy na chate

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.