2012-09-27 16:19: VI Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Bartoszyce
VI Sesja Młodzieżowej Rady Miasta odbyła się 20 września. Podczas spotkania młodzi radni uchwalili Plan Polityki i Rozwoju Młodzieżowej Rady Miasta, a także plan pracy w okresie wrzesień 2012 - wrzesień 2013.
W zakres Planu Pracy wchodzi między innymi: przeprowadzenie konkursu wiedzy dotyczącej samorządu terytorialnego, organizacja tańca z ogniem, happening "Pierwsza pomoc", nawiązanie współpracy z Młodzieżową Radą Miasta Węgorzewo oraz Olsztyn i wiele innych. Ponadto na podstawie tego dokumentu w najbliższym czasie opracowany zostanie również preleminarz wydatków.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2013-09-10 19:47, dodał: kwZfv8liS4os
Witam, z własnego doświadczenia wiem, z czym Pan się zmaga Panie Jacku, bo też choruję SM już 7 rok, więc wiem jak drgoie jest leczenie. Ale mimo tego, że mnie udało się załapać na 2 letnią refundację gdyż jestem młoda , to za przeproszeniem szlag mnie trafia, jak słyszę o takich ludziach jak Pan, ktf3rych nasza ojczyzna, mimo że długo jej służyli kopie w tyłek :( Ale jest nadzieja, być może jest szansa, gdyż mimo iż nie łapie się Pan na interferon jak przypuszczam, to załapie się Pan na lek o nazwie TYSABRI bądź na inne leki, w Poznaniu w Szpitalu MSWiA w tamtym roku prowadzili programy lekowe dla osf3b po 40 (niestety nie pamiętam nazwy leku), ale przy kolejnej wizycie postaram się czegoś dowiedzieć więcej. Trzymam kciuki za Pana. Pozdrawiam
2013-09-12 12:22, dodał: FLbH9kyatMR
mam nadzieje ze zezbrie Pan wystarczajace srodki na leczenie. Razem z mezem dolozymy cegielke jak tylko bedziemy w Polsce.Czy probowal Pan leku (a raczej preparatu) o nazwie TFX? Te zastrzyki byly kiedys dawno produkowane przez jeleniogorska Jelfe. Okolo rok temu wznowiono produkcje (finepharm Jelenia Gora) i teraz te zastrzyki sa dostepne w aptekach na recepte a w niektoych bez. Prosze poczytac na forach, przejrzec ulotke ten preparat nie ma skutkow ubocznych oprocz miejscowej reakcji alergicznej po wkluciach. Wedlug producenta uzyskuje sie bardzo dobre wyniki w leczeniu SM. A moze okaze sie ze to Panu pomoze?
autor:
email:
tresc:

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.