2012-09-13 14:21: Wystawa malarstwa Lucyny Płoskiej
W Lidzbarku Warmińskim, a dokładnie w hotelu "Krasicki" w miniony pi±tek miał miejsce wernisaż wystawy malarstwa bartoszyczanki Lucyny Płoskiej zatytułowany "Sekrety Kobiet" . Spotkanie odbyło się w ramach cyklu spotkań artystycznych "Sztuka kultury" organizowanych w hotelu. Cykl ten obejmuje spotkania z pisarzami, recitale, koncerty, a także wystawy malarstwa.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2013-09-09 12:41, dodał: yDELVbigTK
Korzystamy z hotelu dla psf3w Pana Leszka już od ponad pięciu lat. Czasami zazradją się lata, kiedy nasza suczka Aisza spędza tam łącznie około 2 miesięcy. Jest ona trudnym psiakiem, agresywnym do obcych, chcącym podporządkować sobie wszystkich innych dookoła (zarf3wno inne zwierzęta jak i ludzi), na pewno rf3wnież jest ona bardzo absorbująca i ciężko jej się odnaleźć w nowym miejscu bez nas. Pana Leszka i Jego hotel polecili nam znajomi, ale mimo wszystko, kiedy mieliśmy ją tam zostawić pierwszy raz, bardzo się denerwowaliśmy i nie byliśmy zbyt ufni. Ku naszemu ogromnemu zaskoczeniu Aisza od razu zaakceptowała Pana Leszka, Jego rodzinę i Jego dom. Zawsze, kiedy po nią wracamy, jest radosna, zadbana i szczęśliwa, a to już nam najbardziej pokazuje, że ma tam bardzo dobre warunki i bardzo dobrą opiekę. Z Panem Leszkiem jest zawsze bardzo dobry kontakt, rozumie nadopiekuńczych właścicieli i zawsze udziela informacji na temat zostawionego w hotelu psiaka. Jednym słowem, w każdej sytuacji ratuje nam życie, a my jesteśmy spokojni, że Aisza jest w dobrych rękach. Zdecydowanie polecamy, jak dla nas ma On niesamowitą magię, ktf3rą przekazuje zwierzakom, a to bardzo rzadko się w dzisiejszych czasach zdarza.
2013-09-12 17:31, dodał: eAKHNWY1
Po raz pierwszy musiałam zowatsić naszego psa poza domem, co kosztowało mnie duzo stresu, nie ukrywałam mojego zdenerwowania, ale teraz wiem, że to było całkiem nie potrzebne. Roko uczęszczał do Pana Leszka do psiego przedszkola, zdobyliśmy tam duzo mądrych rad i wiedzy zwłaszcza, że to nasz pierwszy pies. Dlatego mf3j wybf3r padł także na hotel u Pana Leszka i wiem, że to był najlepszy wybf3r, Roko wrf3cił w dobrym nastroju, mocno zmęczony, i co ważne grzeczniejszy, napewno miał sporo czasu na świetną zabawe z innymi psiakami. Nie było także żadnego problemu z przedłużeniem pobytu psa, więc żadnych zmartwień. Napewno będziemy korzystać z tego hotelu, i już bez zamrtwień, że coś jest nie tak. Pan Leszek zna się na pieskach i można mu ufać. Polecamy Basia i Roko
2017-07-12 03:37, dodał: Glyzz78Qc4
Wat een leuke gi-a9ewayv;s! En moeilijk kiezen met 4 kleintjes thuis..toch ga ik voor het tuinpakket. We gaan met de oudsten een klein groentetuintje maken, dus komt jouw pakket goed van pas.Fijn weekend!
autor:
email:
tresc:

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci i w żaden sposób nie ingeruje w tre¶ć wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ci±gu 24 godzin, wypowiedzi o tre¶ci reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywaj±cych do nienawi¶ci rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propaguj±cych przemoc oraz tre¶ci powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewła¶ciwe i naruszaj±cych zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczaj±ce opinie, o których mowa powyżej, mog± ponie¶ć za ich tre¶ć odpowiedzialno¶ć karn± lub cywiln±.