2012-05-22 16:29: 31. Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej Ośrodków Szkolno - Wychowawczych
Sześć grup teatralnych z województwa warmińsko - mazurskiego zaprezentowało się na scenie Bartoszyckiego Domu Kultury w miniony piątek, bowiem właśnie wtedy odbył się 31. Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej Ośrodków Szkolno - Wychowawczych Bartoszyce 2012.
Hasłem przewodnim przeglądu była "Szkoła marzeń". Między występami zaprezentował się zespół muzyczny "Combo" z Ośrodka Szkolno Wychowawczego w naszym mieście oraz grupa taneczna ze szkoły tańca Step One "GLOW JUNIOR".  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.