2012-05-09 14:30: Matura 2012
W miniony piątek absolwenci szkół ponadgimnazjalnych przystąpili do pierwszego egzaminu maturalnego, a mianowicie pisemnego z języka polskiego na poziomie podstawowym. Istotne jest również to, iż tegoroczna matura ustna z języka obcego znacznie różnić się będzie od tych, które obowiązywały w minionych latach.
Centralna Komisja Egzaminacyjna postanowiła zlikwidować w maturach ustnych z języka obcego podział na poziom podstawowy i rozszerzony. Do tej pory maksymalnie z egzaminu ustnego można było uzyskać 20 punktów, natomiast teraz 30.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.