2012-04-27 13:55: 65 - lecie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bartoszycach
Miejska Biblioteka Publiczna w minioną środę obchodziła bardzo ważną uroczystość, a mianowicie świętowała 65 - lecie swojej działalności. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem przybyłych gości przez dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej Jolantę Dowejko.
Następnie za pomocą przygotowanej prezentacji multimedialnej, która składała się z pamiątkowych fotografii przedstawiona została działalność tej placówki. Mimo długoletniej działalności Miejska Biblioteka Publiczna nie przestaje się rozwijać i otwarta jest wciąż na nowe wyzwania.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.