2012-04-18 09:54: IX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
Na strzelnicy w Dąbrowie - koło Bartoszyc, 14 kwietnia odbyły się IX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class na dystansach 300, 450 oraz 600 metrów. Patronat honorowy nad zawodami objął burmistrz Miasta Bartoszyc Krzysztof Nałęcz. Organizatorami zawodów byli: Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków, Klub Strzelecki Luger, F-class.pl przy współpracy z Warmińskim Klubem Strzeleckim 10 Jonkowo i Klubem Strzeleckim Garda.
Na stanowisku uczestnik mógł mieć tylko odliczoną liczbę amunicji ( czyli 18 sztuk ), bowiem każdy zawodnik na początku wykonywał trzy strzały próbne, a następnie piętnaście ocenianych na każdym dystansie.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.