2012-04-18 09:45: Akcja poboru krwi z udziałem ambulansu
Po raz pierwszy w tym roku, w Bartoszycach odbyła się akcja poboru krwi z udziałem ambulansu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Olsztyna. Organizatorem zbiórki krwi było Bartoszyckie Stowarzyszenie na rzecz Honorowego Krwiodawstwa, Dawstwa Szpiku Kostnego i Dawców Organów "Rubin".
Akcja odbyła się 12 kwietnia na Placu Bohaterów Westerplatte. Podczas pierwszej akcji poboru krwi z udziałem ambulansu frekwencja dopisywała.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.