2012-04-04 10:29: Świąteczny Jarmark Sztuki Ludowej i Rękodzieła Artystycznego.
VI Niedziela Wielkiego Postu , nazywana Niedzielą Palmową, czyli Niedzielą Męki Pańskiej, rozpoczyna obchody Wielkiego Tygodnia, czyli okres duchowego przygotowania do świąt wielkanocnych. Dzień ten nosił także nazwę Niedzieli Kwietnej, ponieważ zwykle przypada w kwietniu, kiedy zakwitają bazie.
Według obrzędów katolickich tego dnia wierni przynoszą do kościoła palemki, symbol odradzającego się życia. W parafii pod wezwaniem św.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.