2012-03-29 15:16: VI Powiatowy Zjazd Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
24 marca w Bartoszycach odbył się VI Powiatowy Zjazd Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Podczas obrad sekretarz Rady Powiatowej Maria Milewska przedstawiła sprawozdanie z czteroletniej działalności, a także odbyły się wybory władz powiatowych.
Na spotkaniu obecni byli delegaci wybrani w kołach, które działają na terenie Bartoszyc i Sępopola. Zaproszeni na zjazd byli również sympatycy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a także przewodniczący Rady Wojewódzkiej SLD Władysław Mańkut, który pozytywnie wypowiedział się na temat koła SLD działającego w naszym mieście.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.