2012-03-13 16:28: Stowarzyszenie Pomocy Arka Noego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
Stowarzyszenie Pomocy Arka Noego ze Skarżyska Kamiennej istnieje od 2000 roku. Celem organizowanych spotkań jest promowanie wśród młodzieży i dorosłych niechęci do narkotyków, alkoholu i przemocy. Panowie, którzy gościli w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Bartoszycach w roli terapeutów sami byli kiedyś uzależnieni od narkotyków i alkoholu.
Zdaniem Krzysztofa Suchodolskiego - członka stowarzyszenia, młodzież zna tylko jedną stronę medalu - przyjemność i zabawę.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.