2012-03-13 15:55: Zbiórka krwi w Dzień Kobiet
8 marca - z okazji święta kobiet w Szpitalu Powiatowym w Bartoszycach, a dokładnie w punkcie krwiodawstwa odbyła sie kolejna już akcja zbiórki krwi. Organizatorami tego wydarzenia byli przedstawiciele Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, Straży Granicznej, nowo powstałego Klubu Honorowych Dawców Krwi z Kamińska oraz Klubu Honorowych Dawców Krwi im. Jana Chilmanowicza w Bartoszycach.
W tym szczególnym dla wszystkich pań dniu, krew oddawać można było już od godziny ósmej rano.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2012-03-26 20:51, dodał: kandydat na dawcę szpiku
Trzeb nadmienić że dzień wcześniej była jeszcze piękniejsza akcja w "Kamyku" i liczniejsza organizowana przez Stowarzyszenie "RUBIN" i to też trzeba wymienić bo oni też zasługują na pokazanie swojej pracy a organizacja akcji w punkcie gdzie i tak codziennie jest duża ilość dawców jest niczym zwyczajnym i tutaj zarząd klubu się nawet nie wysilił ,ale pozdrawiam wszystkich dawców krwi.
2012-03-29 16:05, dodał: Sędzia
Jeszcze piękniejsza piszesz, a to ciekawe ;0

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.