2012-03-01 12:44: Młodzieżowa Rada Miasta spotkała się już po raz trzeci.
Na to spotkanie zaproszona została pani Katarzyna Basak - dyrektor Bartoszyckiego Domu Kultury w celu podjęcia współpracy przy organizacji tegorocznych Dni Regionu Bartoszyce. Dodatkowo młodzi radni podjęli dyskusję na temat zespołów problemowych, a także minionej już konferencji z okazji 680 - tych urodzin miasta Bartoszyce. Początek sesji poświęcony był tegorocznej zabawie podczas Dni Regionu Bartoszyce.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2012-03-02 09:47, dodał: Witold Darski
Mam jakieś dziwne przeczucie, że MRM przejmuje rolę Rady gospodarczej, której przewodzili Panowie Grodzki i Makarewicz. Zawężanie spektrum do współpracy i realizacji marzeń nie sprawdziło się. Co do zespołów ośmielę się zaproponować: -1: Forum Kultury i Sportu, Edukacja pod potrzeby Strategii rozwoju. -2: Amfiteatr i znaczące festiwale - też międzynarodowe, Baza sportu i rekreacji, Park wypoczynku (lasek TPD)., -3: Regulacja cieków i zbiorników wodnych, Nasze lasy., -4: Parki miejskie, Profilaktyka zdrowej rozrywki i wypoczynku. -5: Utworzenie Centrum Innowacyjności, Program CSI - Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. To hasłowo, przy zainteresowaniu do rozwinięcia. Przepraszam za wtrącenie się starego pryka - tylko podpowiadam z intencją pomocy, doradzenia. Pozdrawiam z życzliwością.

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.