2005-10-10 08:32: Casting
Studio Filmowe „Autograf” zaprasza na casting do nowego polskiego filmu fabularnego, przeznaczonego do kin, w reżyserii Tomka Drozdowicza. Poszukujemy: Kobiet i mężczyzn, w wieku 15 - 18 lat. Wymagane: - chęć przeżycia przygody - wrażliwość - miłość do kina- wiara w siebie - odwaga i wytrwałość - gotowość do ciężkiej pracy.
Casting odbędzie się w poniedziałek, 10 października od 15.30 do 17.00,w Młodzieżowym Domu Kultury w Bartoszycach przy ulicy Bohaterów Warszawy 6.
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.